Witam!! Dokładnie jak minął Twój światowy dzień biegania (aka wczoraj)? Czy prowadziłeś glob? Czy widziałeś mój Instagram online na biegu kobiet?

Aby rozpocząć dzień biegania na całym świecie, poszedłem na bieg!
Moje najbardziej aktualne filmy

MARATON Trening Day 3
MARATON Trening Day 3

Więcej filmów

0 sekund 51 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 4
01:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
00:51

Pobiegłem 9 mil, zrobiłem trochę brzucha, a potem udałem się w stronę Pico, pomagając mojej mamie posprzątać jej klasę.

Byłem na poziomie lęku: 10 przez cały dzień. Na początek Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka byłem niesamowicie zaniepokojony Instagramem online, a potem pamiętałem, że mój statyw pękł jakiś czas temu !! Musiałem więc zdobyć jeszcze jedną lub odkryć jeszcze jedną metodę, aby skonfigurować telefon jak najszybciej. Poza tym moje urodziny BFF są jutro, a także ma trudności z samochodami i ciężarówką, które mogą utrudniać nasze plany, a także moja lokalizacja jest nadal pomalowana, a Corinthians Paulista Koszulka także widać, że gryzę paznokcie, a także pędząc dom Dom moich rodziców na 5 w ruchu internetowym moje światło gazowe trwało, tak jak zadzwoniłem do mojego rodzeństwa, aby zapytać, czy mogę to zrobić, a on stwierdził: „Czy jesteś w zatrzymaniu i ruchu?” „Tak” , po prostu zdobądź gaz… w mojej głowie było tylko wiele nie do roboty, ale misko-stresujące rzeczy.

Ale dotarłem do domu, skonfigurowałem telefon, a także skończyłem w Internecie podczas gotowania obiadu, a także rozmawiać o bieganiu, wyścigach, a także innych zabawnych rzeczach. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Wierzę, że poszło dobrze. Absolutnie chcę zrobić ich o wiele więcej w przyszłości na Facebooku RER, a także IG. Czy masz preferencje?

Śledź RER na Instagramie tutaj, a także Facebook tutaj, a także spędzimy online lub coś w tym rodzaju.

Dobra. Porozmawiajmy teraz o najbardziej niesamowitej rzeczach, jakie robiłem przez cały tydzień, a także jestem niesamowicie zadowolony z siebie…

Upiekłem bochenek chleba!

Jestem bardzo zadowolony z siebie, zostawiłem mojego 1 kumpla wiadomość, na którą odpowiedziała: „Dlaczego upiekłeś bochenek chleba?”

Um. Naprawdę – nie wiem.

Od jakiegoś czasu wierzę o to. Widziałem mąkę w sklepie 99 centów, a także ją dostałem. Potem spojrzałem na niesamowicie prosty przepis na chleb, a także znalazłem ten popularny przepis na chleb „No Kunad” pochodzący z NY Times. Wiele blogów żywnościowych stworzyło to tak samo, jak wszystkie są dokładnie takie same – najbardziej różnią się różnica w drożości 1/4 łyżeczki.

Uwaga: nigdy nie robiłem chleba od zera. Jednak zjadłem o wiele więcej niż mój udział wspaniałych rzeczy, więc czuję, że jest to znaczny punkt w moim związku z chlebem.

Oto podstawy pieczenia chleba w domu, które jest tak proste, nawet ja, twój regionalny Monican, może to zrobić:

Krok 1: Wymieszaj 3 szklanki mąki, 1/2 łyżeczki drożdży, 1 łyżeczki soli, a także 1,5 szklanki ciepłej wody. Przykryj plastikową opakowaniem, a także umieść go gdzieś, aby odrzucić noc.

Krok 2: Po około 15-20 godzin zrób bałagan z dużą ilością mąki na blacie. Mokra szpatułka i zeskrob ciasto na mąką powierzchnię. Złóż to około 8 razy. Połóż ciasto na ogromnym kawałku pergaminu, a także lokalizację w jeszcze jednej misce, przykryj ręcznikiem, a także odłóż na jedną 2 godziny. (Czy mogę zasugerować bieganie podczas oczekiwania?)

Krok 3: Piekarnik wstępny do 450 stopni. Lokalizacja patelnia, którą zamierzasz wykorzystać do chleba do piekarnika, aby wstępnie podgrzewać przez 30 minut.

Krok 4: Dokładnie wyjmij patelnię z piekarnika. Wyeliminuj ręcznik, podnieś papier pergaminowy z ciastem na środku, a także umieść na patelni. Pokrywa. Piec przez 30 minut.

Pozwoliłem mu ustawić pergamin w doniczce z wyższymi stronami niż pierwsza miska, aby mogła się nieco wyższa. Nie rozumiem, czy to coś zrobiło, jednak tak.

Większość przepisów telefonicznych dla ciężkich holenderskich piekarników, jednak sprawdziłem, że możesz użyć dowolnego rodzaju ciężkiego, grubego garnka z pokrywką. Poza tym sprawdziłem jeszcze jeden blog, który stwierdził, że możesz wykorzystać dowolny rodzaj ciężkiej doniczki, a także skorzystać Atletico Mineiro Koszulka z folii do pokrycia. Użyłem więc szklanego pyrexa, a także absolutnie działało!

Krok 5: Wyeliminuj pokrywę, a także upiec przez jeszcze jeden 15-30 minut lub aż do zrumienienia.

Krok 6: To najtrudniejszy krok !!

Schodź na Wracka przez 15 minut, zanim się w nią przecięła. Nie rozumiem, dlaczego dokładnie. Uważam, że od tego, że gdy tylko pokrojniesz w świeżo wykonany bochenek chleba, wepchniesz ogromny kawałek do ust, a także niebezpieczeństwo. Na szczęście jako naturalna ruda nie mam w ustach receptorów temperaturowych, aby upewnić się, że to nie przydarzyło mi się. Poszedłem po to.

Sprawdź oryginalny przepis na chleb bez ugniatania tutaj.

Czuję, że to zmieniło moje życie. To było niesamowite. Świeżo upieczony chleb jest wszystkim.

Chcę, żeby to była moja nowa rzecz, ale wydaje mi się, że gorący chleb jest zjedzony idealnie, a także za każdym razem zjem połowę idealnego.

Chcę teraz zrobić zakwas.

Muszę jednak robić rzeczy na mojej liście wcześniej. Hmmmm. Zobaczymy.

Pytanie: Czy kiedykolwiek upiekłeś świeży chleb wDom? Czy mógłbyś?

Wyślij mi skoroszyt

52Save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

52
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

Najlepszy Run Eat, a także powtarzaj od kwietnia 2018 r.

Najlepszy Run Eat, a także powtarzaj od kwietnia 2018 r.

Najlepsze artykuły podcastowe z blogami z przepisami z kwietnia. Najlepsze pomysły na Boston Marathon Video, a także 3 komponenty

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

Co jeść przed bieganiem, a także kiedy zjeść. 15 Szybkie koncepcje przekąsek przed nowymi biegaczami, a także trening dla półmaratonu

Air Fryer Mojo Ziemniaki

Air Fryer Mojo Ziemniaki

Przepis na mojos Air Fryer. Prosty przepis na ziemniaki mojo w powietrzu frytkownicy. Fantastyczne paliwo dla biegaczy, a także pomocy w osiągnięciu swojego

4 komponent pieczony przepis na brie

4 komponent pieczony przepis na brie

Prosty przepis na przystawkę wakacyjną. 4 komponent upiekł brie z miodem, a także żurawiną. Najlepszy posiłek do zabrania do potluck

Szybki przepis na patelnię wieprzową teriyaki

Szybki przepis na patelnię wieprzową teriyaki

Prosty przepis na blachy – zdrowe teriyaki z warzywami i ryżem. 30 minut 5 komponentów przepis na blachy na obiad

Dostaję ci pizzę- zabawę na Instagramie Giveaway

Dostaję ci pizzę- zabawę na Instagramie Giveaway

Ostatnio otrzymałem wiele próśb o spotkanie w wyścigach lub zaplanowanie grupy biegowej dla wszystkich repeaterów Run Eat. tak jak

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.