Ciągle pada.

Szczególnie nie jestem z tego powodu zadowolony, ponieważ Ben był gotowy i chętny do pójścia ze mną na spacer/bieg. Wspomniał, że ostatnio chęć wyścigu i chciał biec dziś rano. Byłem bardzo podekscytowany, ale nasze plany zostały udaremnione przez monsun na zewnątrz.

www.nataliedee.com
Postanowiliśmy więc zrobić śniadanie i mamy nadzieję, że trochę się zniknie. Ben był odpowiedzialny za kawę. Zrobił espresso w tym nowym ekspresie espresso, który otrzymaliśmy od Marshalla. Położyłeś go na palniku kuchennym. Zwariowany.
Moje najnowsze filmy

4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy
Trening ABS na stojąco, który możesz zrobić w domu. Żadne ćwiczenia rdzeniowe, które możesz wykonać na stojąco przed lub po biegu. Szybki samouczek na 5 ruchach treningowych dla silnego rdzenia i kwestionowania równowagi.

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Następnie
Running Tip pozostań zdrowy podczas wybuchu Covid19
02:25

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:31

I użyłem mojego nowego profesjonalnego patelni Scanpan, aby ugotować śniadanie. Firma zaproponowała, że ​​wyśle ​​mi jedną Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka z ich super fantazyjnych siatków, ponieważ jestem znaczącym zwolennikiem pancake niedzieli. To tradycja robienia naleśników w niedziele, a do dziś po prostu używałem wszystkiego, co było czyste, mała patelnia. Mogę powiedzieć, że ten patelnie będzie również dobre do rozgrzewania tortilli.

Jest wyposażony w osłonę uchwytu, dzięki czemu nie spalasz dłoni, jednocześnie odwracając „ciasta w wielki sposób. Nie to, że to robię, ale wolałbym ogólnie nie palić rąk.

Z jakiegoś powodu uwielbiam nazwę „Skanpan” i ciągle ją krzyczałem podczas gotowania. Nie wiem, czy już to zabrałeś, ale jestem głośny!

Ostrzeżenie: tylko dlatego, że masz fantazyjne profesjonalne patelnie, nie oznacza, że ​​Twoja pierwsza partia naleśników wyjdzie profesjonalnie wyglądając lub degustacyjna.

Na szczęście jestem świetny w ratowaniu dnia naleśnika i zdałem sobie sprawę, że są zbyt rzadkie. Nic trochę dodatkowej mąki nie mogło naprawić. Podczas gotowania dodałem trochę żurawiny.

Wa-la! Pyszny stos dyni naleśników żurawinowych.

Dodatki!

W końcu nie byłem fanem żurawiny w naleśnikach. Ponieść porażkę. Ale nadal byli pyszni, po prostu nie dodałbym ich ponownie.

Pytanie: Czy dziś rano jadłeś bardziej fancowe śniadanie?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Kalifornijski ser śmietankowy z żurawinami i orzechami orzechowymi

Kalifornijski ser śmietankowy z żurawinami i orzechami orzechowymi

Zejdź na świąteczny brunch z tym łatwym kalifornijskim serem śmietankowym z żurawinami i orzechami orzechowymi. Miesza klasykę

Receptura miski z zieloną miską mango:

Receptura miski z zieloną miską mango:

Super zielony przepis na koktajl z jogurtem. Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Przepis na mango zielony koktajl w misce pełnej zdrowej ingredietns

5-ingredient grzybowy przepis Cheddar Frittata

5-ingredient grzybowy przepis Cheddar Frittata

Łatwe zdrowe śniadanie – 5 składników grzybów i cheddar frittata. Wysokie białko, bezglutenowe i warzywa na śniadanie

Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki

Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki

Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki Ziemniaki to pyszne, gęste składniki odżywcze i wspaniałą opcję napędzania WO

Łatwe stalowe owies w przepisie na kuchenkę ryżu

Łatwe sPołączony owsiany w przepisie na kuchenkę ryżu

Łatwe stalowe owies wykonane w kuchence ryżowej. Przepis na płatki owsiane gotowane w kuchence ryżowej z mlekiem, wodą i bananem. Zdrowy

Przepis na mleko zbożowe

Przepis na mleko zbożowe

Jak zrobić mleko zbożowe i lekkie przepis na koktajl mleka zbożowego. Łatwy pyszny przepis na mleko AZ Alkmaar Koszulka zbożowe z prawdziwą kalifornijską mi

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.