lata temu, czytałem, że 55 stopni jest idealną temperaturą do biegania. I chociaż jestem dziewczyną z ciepłej pogody w moich kościach – całkowicie zgadzam się, że w przypadku długich odległości 50 lat jest najlepszą pogodą dla sportu.
Moje najnowsze filmy

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenzja nowej książki Jessiki Simpson – Open Book. Piosenkarka i przedsiębiorca wylewa tajemnice, a Piłkarski Cup 22-24 Koszulka za kulisami zaskakuje wszystko w jej wspomnieniu.

Recenzja słyszalnej książki – Jessica Simpson czyta ją sama! Plus, istnieją dodatkowe piosenki, gdy otrzymasz wersję audio!

Więcej filmów

0 sekund 6 minut, 5 sekund

Następnie
Mam test Covid-19
05:16

Relacja na żywo
00:00
08:21
06:05

Bieganie w sezonie zimowym jest trudne. Trudno nawet wstać z łóżka, gdy jest zimno. Ale kiedy w końcu wychodzisz spod ciepłych, wygodnych okładek, trudne jest wiedzieć, jak się ubrać do biegu.

Jest zimno.

Ale będziesz gorący i spocony.

Co ma zrobić biegacz? #RunnerProblems

Dobrze. Twój lokalny Monican jest tutaj, aby pomóc. W ten sposób ubieram się w różnych temperaturach dla własnego osobistego odniesienia. (Pamiętaj, że nie mogę poradzić sobie z zimną pogodą, ale szybko się rozgrzej podczas biegania.)

Zaskakujące jest to, że jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez biegaczy jest przesadnie w zimie. Jesteś zaledwie pół mili w biegu i nagle żałujesz wszystkich tych ubrań! Więc plan planu!

Szybka wskazówka: sprawdź prognozę temperatury na początku i zakończeniu biegu, aby uzyskać dobry pomysł, czego się spodziewać i ile to rozgrzeje/ochłodzisz się podczas biegania.

Wiele powszechnych błędów #2 nie obejmuje twoich kończyn. Czuwanie palców i uszu powoli zamrażają się i upadają na ziemię, jest trochę najgorsze.

Działający w 70 stopniach lub wyższych –

Staraj się być jak najbardziej nagi, bez obrażania starych kobiet na ulicy. Nie jestem zbyt odważny, więc zazwyczaj robię szorty lub spódnicę z krótkim rękawem lub zbiornikiem.

(Rer Tank – ruchomy komfort Skort)

Działa w 60 – 70 stopni –

Pamiętaj, nawet jeśli jest blisko 60 stopni, będziesz się rozgrzać. Zazwyczaj robię koszulkę z krótkim rękawem i skarpetki kompresyjne, aby odeprzeć każdy chłód.

Działa w 50 stopniach –

Przygotowanie się do biegu w latach 50. zależy od tego, jak długo wychodzisz. Nadal nosiłbym szorty i krótkie rękawy na wyścig, ponieważ czuję się, jakbym szybko się gorący w wyścigach (jest to dłuższa odległość i chcę, aby moje ciało były chłodniejsze). Ale na trening w domu nosiłbym Capris.

Działa w 40 stopniach –

Wyjdź z futra!

Żart.

Byłem naprawdę zimno w World Half Bunner w PA, a temperatury były prawdopodobnie najlepsze około 36 do 40 stopni. Zrobiłem Capris i koszulkę techniczną z długim rękawem dla 10 tys., Ale szorty i krótki rękaw do półmaratonu, ponieważ biegałbym długo i byłbym zbyt ciepły.

(New Balance Long Rleeve – Brooks Capris)

Dla połowy w tej pogodzie:

Ponownie, jeśli jestem w domu, nosiłbym Capris i prawdopodobnie Everton FC Koszulka moja kamizelka do biegania Brooks dodała bonus kamizelki = ukrywa wszelkie szczęśliwe/zamrażające sutki.

Działa w latach 30. –

To jest dla mnie zimno! Robię capris i warstwy w zależności od temperatury i odległości. Długie rękawy na pewno w tej pogodzie, chyba że jest to bardzo długa dystans 18+.

Działający poniżej 30. –

Musiałem biegać w mroźnej/śnieżnej pogodzie w Maryland i było to nieprzyjemne. Zrobiłem długie rajstopy, wełniane skarpetki, długie rękawy, osłony ucha, rękawiczki i gaiter szyi.

Jeśli pada deszcz lub śnieg wodoodporna warstwa na zewnątrz jest dobrym pomysłem. Punkty bonusowe, jeśli jest jaśniejsze niż słońce.

Ubieranie się do biegania zimą:

1. Sprawdź temperaturę na początku/w połowie drogi i na końcu biegu. Ubierz się zgodnie z tempami w połowie drogi i końca, a nie początek.

2. Ubierz się w warstwy, aby móc usuwać ubrania, jeśli jest to Tottenham Hotspur Koszulka zbyt duże, a nie upiec.

3. Upewnij się, że kończyny są pokryte zimną pogodą.

4. Ubierz się według ciała i odległości, w której biegasz – nie ma jednego najlepszego sposobu.

Wyślij mi skoroszyt

5save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

5
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

PocztaDzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.