Mój wyjątkowy wyścig dziś rano spotkał się ze RB Leipzig Koszulka mną do południa i byłem bardzo głodny wielkiego lunchu. Moja sałatka obejmowała wegetariańskiego burgera, fasolę/ryż i Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wszystko, co nie zostało skręcone.

Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 4
MARATON TRICH TRINGING DZIENNIK DZIEŃ 4

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 21 sekund

Następnie
Golden Retriever nie weźmie pigułek!
02:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
01:21

Następnie następuje mieszanka owoców i szlaków.

Potem moja matka i ja uderzyliśmy w Starbucks, aby podsycić naszą wycieczkę.

Ta kawa w Venti ledwo wgnieciła na moim poziomie energii. Po prostu potrzebuję lodów

Oczekiwano, że będziemy robić zakupy dla mojej mamy, ale znalazłem tę sukienkę o wartości 7 USD i musiałem ją wypróbować. O tak, nigdy Kashima Antlers Koszulka nie dostałem, dlaczego dziewczyny robią ze sobą zdjęcia z garderoby – te lustra sprawiają, że wyglądasz na chude! Wiem, że to denerwujące. Przepraszam, czy mogę winić zmęczenie? Delirium? Ogólne lekceważenie opinii mojej bliźnich?

Moja matka zrobiła duży garnek z fasoli i zabrałem trochę do domu. Być może, ale nie musiałem nosić w torebce w torebce z fasoli do końca dnia – zupełnie normalne, prawda?

Kolacja była bochenkiem słodkiego chleba pszenicy i całą butelką wina. Jestem wyczerpany i bardzo zestresowany moim nowym klientem jutro rano. Mam bardzo wczesne pobudka, więc zamierzam go tu owinąć i do zobaczenia jutro!
www.toothpastefordinner.com

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.