Dziś rano obudziłem tyle samo, co moje standardowe niedzielne śniadanie, naleśniki

Ta partia również wyszła najlepiej! Były grube i puszyste – tak jak mi się to podoba
Moje najbardziej aktualne filmy

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenzja nowej książki Jessiki Simpson – Open Book. Piosenkarka, a także przedsiębiorca rozlewa sztuczki, a także za kulisami zaskakuje wszystko w jej pamiętniku.

Recenzja słyszalnej książki – Jessica Simpson czyta ją sama! Plus, istnieją dodatkowe melodie po otrzymaniu wersji audio!

Więcej filmów

0 sekund 6 minut, 5 sekund

Następnie
High Achiever – Great Listen Book Review
06:12

Relacja na żywo
00:00
08:21
06:05

Użyłem niektórych do Vegas, jednak nie był zainteresowany. Cienki. o wiele więcej dla mnie.

Musiałem pracować dziś rano, a także podjąć decyzję o pozostaniu dla Zumby. Przekąska po klasy była śliwką.

Potem, Ben, a także udałem się do domu mojej rodziny. Moja mama, tata, a także Bit Ribling, jedzie dziś na Hawaje, a także jeździliśmy na lotnisko. Szczęściarz!

Ponieważ mieliśmy być w Pico w porze lunchu Ben upewnił się, że zatrzymaliśmy się w najlepszym na świecie lokalizacji burrito na kalifornijskie burrito.

Dla tych, którzy nie są z lingo…

Francuskie frytki w burrito = szczęście w tortilli. Ukradłem wiele ugryzień. (To zawsze SL Benfica Koszulka jest dostarczone tak dobrze, jak Brighton & Hove Albion FC Koszulka o tym nie wspominam.)

Spakowałem lunch, odkąd byłem głodny, zanim jeszcze wyszliśmy! Kiedy dotarliśmy do mojej mamy, dodałem wiele rzeczy z jej lodówki.

Jestem pewien, że moja mama również wierzyła, że ​​ta sałatka była dla wszystkich. Z razu złe mamo.

Deser <3 Następnie udaliśmy się do terminalu lotniczego w celu zmniejszenia. baw się dobrze! Jestem absolutnie galaretką podczas ich podróży! Ale naprawdę podoba mi się terminal lotniczy, a także odrzucam ludzi. Zachwycony szum lotnisk sprawia, że ​​jestem zachwycony? Post-Drop Off wróciliśmy do mojej mamy, aby przejść Perros. Wierzę, że Roxy jest teraz martwy. Dodano bonus dnia: Moja mama stwierdziła, że ​​możemy wziąć każdy rodzaj jedzenia, który wróci w ciągu następnego tygodnia! Pod warunkiem, że wielkość lodówki mojej mamy będziemy zaopatrzyć się w ogromny czas! Och, a także absolutnie idę przez regułę „lody stają się biedne, jeśli nie jedzone w ciągu 1 tygodnia”… okej, muszę dostać się na „zakupy”! Do zobaczenia za chwilę… Czy miałeś kiedyś burrito w Kalifornii? Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić Wybierz je dalej: Przepis na mleko zbożowe Przepis na mleko zbożowe Dokładnie jak zrobić mleko zbożowe, a także lekkie przepis na mleko zbożowe. Prosty smaczny przepis na mleko zbożowe z prawdziwą kalifornijską mi Co zjadłem dzisiaj dziennik o żywności - Marathon Training Tydzień 4 Co zjadłem dzisiaj dziennik o żywności - Marathon Training Tydzień 4 Co jem w ciągu jednego dnia. Tydzień treningowy na blogu na blogu. 4. Śniadanie, lunch, obiad, a także przekąski oraz notatki Uruchom raport z od 6 do 12 maja Uruchom raport z od 6 do 12 maja Witam! Dokładnie, jak dobrze jeździsz w tym tygodniu? Oto moje okrągłe bieganie, jedzenie, zabawne, losowe, a także aktualizacje z TH Co jem w ciągu dnia - dla biegaczy Co jem w ciągu dnia - dla biegaczy Co jem w ciągu dnia wideo przez biegacza. Dziennik z jedzeniem wszystkiego, co zjadłem kiedyś śniadanie, lunch, kolację, a także przekąski. Plus pomysły na moje preferowane Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka produkty żywnośćNajlepsze proteinowe bary dla biegaczy- co jeść wcześniej, a także po biegu

Najlepsze proteinowe bary dla biegaczy- co jeść wcześniej, a także po biegu

Najlepsze proszki białkowe dla biegaczy. Co jeść przed biegiem, po biegu, a także przekąsek. Moje 5 najlepszych preferowanych barów, a także podział żywienia

Kalifornijski ser śmietankowy z żurawinami, a także orzechami orzechowymi

Kalifornijski ser śmietankowy z żurawinami, a także orzechami orzechowymi

Zejdź na świąteczny brunch z tym prostym kalifornijskim serem śmietankowym z żurawinami, a także orzechami włoskimi. Miesza klasykę

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.